Porady prawne – prawo pracy

Masz poczucie, że łamane są Twoje prawa pracownika? A może chciałbyś dowiedzieć się ile wolnego Ci przysługuje i czy dostajesz wystarczające wynagrodzenie za swoje usługi? Koniecznie sprawdź!

Jeśli często spędzasz w pracy więcej godzin niż powinieneś, a Twoja opłata nie wzrasta ani trochę lub w Twoim miejscu pracy panuje mobbing – Porady prawne – prawo pracy, zgłoś się do nas! Nie pozwól traktować się w ten sposób. Podpowiemy Ci co możesz zrobić aby zawalczyć o swoje prawa, ponieważ nie powinieneś tak tego zostawiać! Ponadto nasz radca prawny pokaże Ci ile wolnego przysługuje Ci odnośnie obowiązków, które wykonujesz i ile czasu im poświęcasz. Co zrobić kiedy okaże się, że jesteś nagminnie wykorzystywany? W Polsce jest to spotykane, niestety, naprawdę często, dlatego właśnie jesteśmy my, abyś zaczął dostawać godne wynagrodzenie i był traktowany tylko w przyzwoity sposób! Pomożemy Ci także wykonać podanie, które należy w takiej sytuacji złożyć do sądu.

Skontaktuj się z nami już dziś – wstać i walcz o zasłużone Ci prawa!

Cześć, mam na imię Henryk i od wielu lat jestem ojcem. Moja żona namówiła mnie, abym założył tego bloga i dzielić się z wami swoją wiedzą, którą posiadam 🙂 Zapraszam Cię do miłej lektury mojego bloga!